O mnieCześć!

Mam na imię Ewka i przemierzam Kraków w swoich ulubionych niebieskich butach z frędzlami. Jestem fanką wegańskiego gotowania i holistycznego podejścia do ciała i psychiki. Cały czas błądzę na drodze ku samoakceptacji i miłości do samej siebie. Między innymi o tym jest Mów mi dobrze.

Moją wielką pasją jest fotografia. Od niedawna działam pod szyldem Nie mrugaj! – łapię tam kobiece piękno i codzienne ulotne chwile. Kiedy nie fotografuję, czytam książki. Kiedyś nie wyobrażałam sobie życia bez drukowanych książek, ale niedawno przekonałam się do czytnika. Jest teraz moim wiernym towarzyszem. W wolnych chwilach uwielbiam oddawać się poszukiwaniu inspiracji, czy to w Internecie, czy przechadzając się krakowskimi ulicami. Czasem możesz mnie spotkać pochyloną nad stołem, na którym wyłożona jest planszówka. To takie małe hobby, które dzielę wraz z moim Lubym.

Upraszczam swoje życie. Uczę się, że życie nie polega na tym, żeby mieć jak najwięcej. Dlatego inwestuję w jakość, a nie w ilość. Dlatego skupiam się na doświadczaniu życia, a nie na szukaniu coraz to nowszych rzeczy do kupienia. Odgruzowuję swoją przestrzeń, oczyszczam swój umysł i staję się świadomym konsumentem.


Co znajdziesz na Mów mi dobrze?

  •         Przygodę wiodącą ku miłości i samoakceptacji.
  •         Zapis prób wprowadzania w życie zdrowych zmian.
  •          Moje przemyślenia na temat minimalizmu i budowania garderoby w sposób świadomy.
  •         Wegańskie i wegetariańskie przepisy.
  •          Szczyptę zdjęć i kroplę dobrego humoru.Mam nadzieję, że będziesz bawić się tu dobrze. I że razem będziemy przeżywać tę przygodę. Zapraszam na pokład!

INSTAGRAM FEED

@mowmi_dobrze